Informace-PRODÁVAJÍCÍ

Každý PRODÁVAJÍCÍ musí splňovat následující :

Každý obdrží OSOBNÍ KÓD pro lepší dohledávání věcí.

 • FORMULÁŘ prodávajících věcí musí mít každý prodávající pečlivě sepsán. Do formuláře napište : označení zboží např. BUNDA péřová, červená, vel.165, značka NEXT, logo na zádech. Cena 260 Kč.
 • Tento formulář lze získat :
 1. zde na těchto stránkách ( fotogalerie - obrázek uložit do vašeho počítače a pak vytisknout )
 2. lze vám ho zaslat emailem ( napište si o něj na burzazelvasmirice@centrum.cz )
 3. nebo na těchto místech : NEHTOVÉ STUDIO LUCIE DUŠKOVÁ , Jiráskova 33, Smiřice

Do prodeje přijmeme na jedno jméno celkem 65 ks. Za každou věc vzatou do prodeje budeme vybírat 1 Kč a z celkového prodeje si účtujeme 30%.

 • Nenoste PROSÍM do prodeje věci sešlé, seprané, špinavé, potrhané, zapáchající nebo několikrát sešívané. Je v konkurenci s ostatním zbožím neprodejné a proto ho ani nemůžeme přijmout. Co byste si sami nekoupili, neprodávejte!!
 • Při označování věcí prosím dodržujte : na věc nalepte papírový štítek, kde bude napsáno pořadové číslo v seznamu, cena. Při označování zboží zásadně nepoužívejte špendlíky (včetně spínacích) - štítky přepíšeme a připevníme k oblečení štipkami, které neničí oblečení.
 • Zboží přineste v PEVNÉ tašce, kterou si označíme Vaším pořadovým číslem a uschováme, při kompletaci neprodaných věcí Vám do ní vrátíme zbylé zboží ( prosíme, nepouživejte sáčky na odpad ani igelitové pytle ). 

Co lze na burze prodat (zakoupit) - dle období : 

 • kojenecké oblečení, výbavičku pro miminka (body, dupačky, kabátky, overaly, kombinézy, tepláčky....) 0-9 měsíců   
 • dětské oblečení cca do velikosti 176, kalhoty, trička, mikiny, šatičky, sukně, kraťasy aj. - nelze spodní prádlo, ponožky, punčocháče ) 
 • doplňkové zboží pro těhotné ženy, miminka a děti (např. odsávačky, monitory dechu, zavinovačky, podložky pro děti, povlečení do dětských postýlek, spací pytle, hrací deky pro miminka...)
 • boty dětské - ( vyčištěné, nesešlapané, obě boty pečlivě označené lepítkem a svázané nebo sepnuté k sobě ) 
 • soupravy - teplákové, pyžama a kojenecké ( soupravičky sespojujte spínacími špendlíky ) 
 • k prodeji přijímáme hračky - pouze kvalitní, nerozbité, čísté a fungující - MAX.3 ks / osoba
 • dámské a pánské oblečení ( kalhoty, sukně, šaty, úplety, saka, jarní bundy, kabátky, svetry, mikiny, trika a doplňky )

 • dámské nebo pánské boty - max.5 párů na osobu ( vyčištěné, nesešlapané, obě boty pečlivě označené lepítkem a svázané nebo sepnuté k sobě )

Kdo si v den ukončení BURZY nepřijde, jeho věci budou věnovány na charitu. Nikomu již volat nebudeme!!!

VÝDEJ : Na místě obdržíte seznam, kde budete mít čísla věcí+ceny, které se vám prodaly. Vše si zkontrolujte ihned na místě, na pozdější reklamace nebudeme brát zřetel!!!!!! Proto také doporučujeme přijít dříve, než v zavírací hodinu, ať máte čas na případnou kontrolu,pokud ji vyžadujete. My musíme prostory vyklidit do 15,00 hodin.

Datum konání PRODEJE : 13.4.2019 SOBOTA

od 9,00 do 11,00 hodin

Datum PŘÍJMU zboží do prodeje : ......................... 12.4.2019 PÁTEK - od 9,00 - 11,00 / od 14,00 do 16,00 hod.

Datum VÝDEJE zboží nebo financí : ....................13.4.2019 SBOTA -od 13,30 do 14,30 hodin

Cílem naší dobročinné BURZY je umožnit návštěvníkům výhodně prodat své zboží a současně výhodně nakoupit oblečení "o velikost větší".